O autorze

„Maluj, rysuj, twórz… twoje prace mają magiczną moc”.

Wiele lat temu rysunek był moim sposobem na znajdowanie odpowiedzi i tworzenie piękniejszej i lepszej rzeczywistości.
Były to głównie grafiki rysowane piórem bez odrywania ręki, nieupubliczniane pomimo zachęty ze strony osób, które je oglądały. Do sprzedaży trafiały mniejsze formaty głównie humorystyczno-satyryczne.
Najpierw szkoła rysunku i malarstwa w Afryce, potem Wydział psychologii alternatywnej, w końcu grafika komputerowa i Wydział Wzornictwa. Wówczas moja wiedza i umiejętności w postaci prac graficznych stały się częścią machiny państwowej krajowej i mię-dzynarodowej typu: Instytuty naukowe, Uczelnie i Urzędy Państwowe. Jednak główne działania skupiały się na „oprawach” Programów badawczych i Projektów Unijnych. Moje pomysły w różnych technikach można spotkać w wielu książkach (okładki, ilustracje), informatorach, w indywidualnych i okolicznościowych pracach, w pomieszczeniach należących do budynków publicznych i w domach prywatnych.
Pewnego dnia na mojej drodze pojawiła się niezwykła postać, która nie znając mnie patrzyła na mnie radośnie, a potem opowiedziała mi każdy ważny szczegół mojego życia. Ona to również przypomniała mi dawno temu powtarzane zdanie: maluj, rysuj, twórz…” i dodała: „ twoje prace mają magiczną moc”. Od tego momentu powstały grafiki, które mają „miłe” działanie.

Leora

 

  1. Przedstawione obrazy są częścią zbiorów, który często się zmieniają.

  2. Prace malarskie dzięki swojej wielobarwności dostarczają wnętrzom radosnych lub klimatycznych akcentów.

  3. Grafiki komputerowe mogą być zmienne kolorystycznie i gabarytowo modyfikowane.

  4. Grafiki wykonane piórem wprowadzają energie potrzebne w danym miejscu.

  5. Zdjęcia stanowią akcent dotykający współczesnych trendów i poglądów.

Zapraszam do zapoznania się z teraźniejszą kolekcją.